شرکت الکترو تابلو پرتو صنعت با ياري خداوند متعال و با اهداف پژوهش‌هاي کاربردي و توسعه‌اي در زمينه بهينه‌سازي خطوط توليد و بهينه‌سازي مصرف انرژي با استفاده از روش‌هاي اتوماسيون صنعتي، شبکه‌هاي صنعتي و ربات‌هاي صنعتي، و همچنين بهبود خطوط توليد توسط بکارگيري دانش و فناوري کنترل و مانيتورينگ هوشمند، و توليد نرم‌افزارهايي در راستاي اين اهداف با استفاده از الگوريتم‌هاي برنامه‌ريزي و تحقيق در عمليات، و نيز خدمات تخصصي و مشاوره‌اي فني در زمينه راه‌اندازي خطوط توليد رباتيک و تمام خودکار، و مديريت توليد توسط نرم‌افزار و برقراري ارتباط بين تجهيزات صنعتي با فناوري‌هاي الکترونيکي طراحي شده و نرم‌افزارهاي مربوطه توليد شده به منظور توليد و بهره‌برداري بيشتر تأسيس شده است. .

همچنين از ديگر خدمات اين شرکت مي توان به انجام کليه پروژه ها در زمينه اتوماسيون صنعتي, PLC و مانيتورينگ و کنترل هوشمند مرتبط با سيستم هاي ربات هاي صنعتي و مشاوره، انتخاب، خريداري، واردات، نصب و راه اندازي، برنامه نويسي و تعميرات ربات هاي صنعتي نو و دسته دوم در کاربري هاي گوناگون صنعتي توسط متخصصين با تجربه اشاره کرد.

اين شرکت داراي کادرهاي فني متعدد در زمينه هاي مختلفي چون نصب و راه اندازي ربات هاي صنعتي، طراحي خط توليد و فرآيند توليد، طراحي بردهاي الکترونيکي، برنامه نويسي PLC و برنامه نويسي تحت ويندوز و وب مي باشد که از امتيازات اين شرکت نسبت به ساير شرکت هاي اتوماسيون صنعتي است. از جمله محصولات اين شرکت نيز دستگاه کنترلي تحت شبکه است که با دارا بودن قابليت هاي صنعتي توانايي ارتباط با کاربر توسط انواع نرم افزار هاي تحت وب و تحت ويندوز با انعطاف پذيري بالا، محصولي منحصر به فرد مي باشد.

 
20170816_144645خط_تولید_4